top of page

Hipnoterapia regresyjna

Zapraszam Cię do świata samodoskonalenia i pracy z podświadomością, której działania wpływają na nas w ponad 90 % oraz nadświadomością, która zamyka temat pracy ze sobą stanowi naszą intuicję i drogę życiową.

W podświadomości znajdują się nasze przekonania, blokady i programy mentalne, które determinują całe nasze życie.

 

W nadświadomości mieszczą się nasze pomysły, nasze wewnętrzne czucie, postrzeganie rzeczywistości i droga życiowa.

Z pewnością wielokrotnie chciałeś/aś coś zmienić w swoim życiu, ale ostatecznie kończyło się jak zwykle – czyli wchodził ponownie stary schemat.  

Jest to efektem tzw. autopilota, wg którego w większości żyjemy (Joe Dispenza 97 %) a którego wzorce zostały nam wgrane w okresie dzieciństwa lub wcześniej.

Warto jednak wiedzieć, że dzięki zobaczeniu, doświadczeniu i zrozumieniu źródła swoich ograniczeń i uzdrowieniu go - każdy z nas może trwale i skutecznie wprowadzić zmiany w swoim życiu.

Jak wygląda praca w Hipnozie:

  • Sesje odbywają się w stanie wewnętrznego spokoju i relaksu, który jest naturalnym stanem naszego mózgu.

  • W stanie relaksu nasz umysł potrafi płynnie przechodzić między emocjami oraz potrafi trafnie przywoływać sytuacje z przeszłości i słuchać określonych rozwiązań płynących prosto z nas.

  • Podczas sesji osoba w stanie relaksacji ma absolutną kontrolę nad procesem i pełną uwagę.

  • Zazwyczaj wystarczy 5 sesji, aby całkowicie uzdrowić temat, który często stanowi ograniczenie przez wiele lat -

    • W skłąd 5 sesji wchodzi: 1- regresja do okresu dzieciństwa; 2- wybaczanie 'innym'; 3-wybaczanie sobie; 4-integracja części; 5-regresja wcieleniowa / lub core transformation

    • Jeśli w trakcie sesji wypłynie jakiś dodatkowy - mocny! temat, który należy uzdrowić, wówczas jemu również należy poświęcić dodatkową sesję by domknąć całość (jednakże zazwyczaj całość zamyka się w 5 sesjach)

 

  • Przeprowadza się 1 sesje na tydzień.

  • Sesje mogą być prowadzone osobiście lub online (tutaj nie ma na to żadnych ograniczeń)

 

bottom of page