top of page

Kryształy a promieniowanie elektromagnetyczne

Zaktualizowano: 21 paź 2019Kryształy ochronne EMF

Czy ci się to podoba, czy nie, żyjąc we współczesnym świecie, jesteś narażony na wszelkiego rodzaju częstotliwości elektromagnetyczne.

Dobrą wiadomością jest to, że istnieje wiele sposobów na wyeliminowanie lub zredukowanie pól elektromagnetycznych wokół ciebie - i chociaż nie można wyeliminować wszystkich źródeł przez cały czas, jest kilka skutecznych kroków, które możesz podjąć.


Jedna z form ochrony przed EMF pochodzi z kryształów.

Kryształy są wspaniałe dla podniesienia wibracyjnej energii i oczyszczenia ciała i domu. Niektóre kryształy szczególnie nadają się do neutralizacji efektów pól elektromagnetycznych.

Wystarczy je nosić, nosić w torebce lub kieszeni, umieszczać na komputerze lub w jego pobliżu, lub stworzyć kryształową siatkę, umieszczając kamienie w rogach domu, aby dostroić się do elektromagnetycznej ochrony kryształów!


Kryształy do ​​ochrony EMF

- Czarny Turmalin

Turmalin, a zwłaszcza czarny turmalin, jest dobrze znany jako niezwykle ochronny kamień. Obejmuje to ochronę psychiczną i fizyczną, a także ochronę przed częstotliwościami elektromagnetycznymi.

Wielką zaletą czarnego turmalinu (czasami nazywanego Czarnym Schrolem) jest to, że odrzuca negatywność i ostre częstotliwości, zamiast je absorbować. Prawdopodobnie czarny turmalin jest najlepszym kryształem do użycia przeciwko szkodliwym polom elektromagnetycznym.

Jest to świetny kamień do noszenia, do umieszczenia w pobliżu routera WiFi, ustawionego na komputerze, a nawet do siatkowania domu.

- Shungit

Shungit oferuje również niesamowicie skuteczną ochronę. Tworzy rodzaj energicznej tarczy i pomaga usunąć wszystkie ujemne częstotliwości. W Rosji wojsko podszyło ściany szpitali szungowcem i odniosło wielki sukces, pomagając żołnierzom wyleczyć się z narażenia na promieniowanie.

Mówiąc ogólniej, shungit oczyszcza, neutralizuje odpychania i eliminuje negatywne i energie, które są niebezpieczne dla żywych istot. Umieść kawałek w pobliżu routera Wi-Fi, noś go w kieszeni lub umieść elementy w każdym rogu domu.

- Charoite

Ten potężny fioletowy kamień doskonale nadaje się do zmniejszania negatywnych wibracji innych ludzi i częstotliwości elektromagnetycznych. Charoite jest niewiarygodnie uzdrawiający, więc jest to wielki kamień, który można trzymać lub miec w pobliżu. Rozważ noszenie go na swojej osobie jakoś w ciągu dnia (kryształowa biżuteria to dla ciebie świetna opcja) i / lub trzymaj kamień przy swoim łóżku w nocy.

- Sodalit

Sodalit jest znany ze swojej zdolności do przecinania mgły mentalnego zamieszania, dzięki czemu możesz dostroić się do stanu równowagi i pokoju w teraźniejszości. Kamień ten ma również właściwości ochronne i gruntujące. Wspaniale jest trzymać je przy łóżku w nocy lub na biurku w pracy.

- Sól

Obejmuje to sól himalajską, celtycką lub morską. Każda nierafinowana sól zapewnia ochronę przed uziemieniem. Użyj soli w kąpieli, aby minerały śladowe mogły przeniknąć twoją skórę. Stwarza to biochemicznie uspokajający stan, a zatem działanie wzmacniające układ odpornościowy. Możesz także umieścić sól wokół domu (szczególnie okna i drzwi), aby zmniejszyć negatywną energię w Twoim domu.

- Hematyt

Umieść ten kamień w pobliżu inteligentnego licznika lub routera Wi-Fi, aby odstrzeliwać emitowane pola elektromagnetyczne. Możesz również nosić Hematyt, aby pomóc w ten sam sposób. Jeśli zdecydujesz się go nosić, zauważysz przyjemny wzrost swojej energii.

Kamienie te, razem z hematytem i innymi, są ferromagnetyczne, co oznacza, że ​​zawierają żelazo. Żelazo jest silnym pochłaniaczem promieniowania. Po prostu należy zachować ostrożność podczas korzystania z komputera, ponieważ mogą być bardzo magnetyczne. A jeśli jeszcze nie wiesz ... magnesy mogą równać się śmierci laptopa.

- Amazonit

Subtelne wibracje Amazonite nie tylko chronią przed zanieczyszczeniami elektromagnetycznymi, ale także filtrują stresy, traumy i wprowadzają kojącą energię w twoją przestrzeń.

- Fluoryt

Fluoryt tworzy skuteczną tarczę psychiczną wokół jej nosiciela (lub nosiciela) ... Obejmuje to ochronę przed częstotliwościami elektromagnetycznymi i innymi chaotycznymi energiami.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

BLOG ZOSTAŁ PRZENIESIONY

BLOG ZOSTAŁ PRZENIESIONY NA STRONĘ https://kursy.aureladaktera.com/ w zakładkę BLOG AURELA DAKTERA

bottom of page