top of page

Okłady z oleju rycynowegoZastosowanie:

Guzy, włókniaki, mięśniaki, cysty, torbiele i inne narośla z tkanek miękkich np (włókniaki, mięśniaki macicy, cysty w obrębie narządów rodnych, guzki na tarczycy, torbiele wątrobowe, torbiele w piersi, rownież guzki podskórne wszelkiego rodzaju: tłuszczaki, kaszaki, gangliony.. itd)Jak wykonać okład:

– potrzebny jest olej rycynowy – najlepiej jak najwiecej – ok 0,5 litra

– bawełniany materiał – najlepiej biały – bez barwników sztucznych, którego rozmiar ma być odpowiedni do okolicy, na którą chcemy przykładać okład.

Materiał składamy na kilka warstw by była odpowiednia grubość i by więcej oleju materiał zatrzymał w sobie.


Wykonanie:

Codziennie przed snem podgrzewamy butelkę z olejem rycynowym w łaźni wodnej. Kiedy olej się podgrzeje – wówczas nasączamy przygotowana wcześniej szmatkę bawełnianą olejem – ilość odpowiednia by olej nie wyciekał.

Gotowy kompress przykładamy na chore miejsce, zawijamy szczelnie, izolujemy folią by olej wycynowy nie pobrudził i mocujemy bandażem elastycznym by okład się trzymał w odpowiedniej pozycji.


Okład powinien być trzymany minimum 1 godzinę ale najlepiej całą noc.

(okłady na watrobę, na piersi, na tarczycę, na jelita, na pęcherz … I na każdą zmianę skórną)


Olej rycynowy przenika do wnetrza organizmu głęboko przez tkanki aż do guza i stymuluje rozpad guza.

Czas przykładania okładu to około 30 dni – zatem trzeba się wykazać cierpliwością i konsekwencją.


Juz po około 10 dniach taki okład moze wybudzić osobę chora z nocy – w godzinach około 4 rano, gdzie chora okolica będzie dawać o sobie znać: mrowieniem, bólem który może trwać około 10-15 minut. Odczucia moga dziać się co noc lub nieregulanie – oznacza to że olej wykonuje swoją pracę. Z czasem znane odczucia będą się przeradzać w swędzenie wewnętrzne – które oznacza zdrowienie.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

BLOG ZOSTAŁ PRZENIESIONY

BLOG ZOSTAŁ PRZENIESIONY NA STRONĘ https://kursy.aureladaktera.com/ w zakładkę BLOG AURELA DAKTERA

Comments


bottom of page