top of page

Sklerologia- odczytywanie chorób zapisanych w twardówce oka CZĘŚĆ III‼️Pomyśl o twardówce oka - jako mapie drogowej dla Twojego ciała ....


➡️ Gdzie różne obszary w twardówce, odpowiadają różnym układom ciała, narządom i gruczołom.

➡️Gdzie szerokość, długość, kształt, odcień i kierunek przebiegu naczyń ujawniają różne cechy przeciążeń wywołanych czynnikami wpływającymi na naturalne funkcje tkanek.

Zmiany na twardówce pojawiają się poprzez impulsy nerwowo-mięśniowe, z mózgu i nerwu wzrokowego, które biegną w cztery mięśnie prostopadłe otaczające każde oko.

Impulsy te przekazują bezpośrednie informacje o krwi, limfie i integralności układu nerwowego z wielu części ciała, co objawia się obecnością zmian w postaci naczyń, zabarwienia, czy akumulacji na powierzchni twardówki.


‼️Sklerologia to doskonały system wczesnego ostrzegania, ponieważ zmiany na twardówce ujawniają zaburzenia niemal natychmiast po zadziałaniu czynnika drażniącego i znikają równie szybko, jako efekt skutecznie prowadzonej terapii.

Stanowi to bardzo ważne kryterium wykorzystania diagnostyki sklerologicznej.


Sklerologia jest wyjątkowym narzędziem, WERYFIKUJĄCYM diagnozę irydologiczną, które dopełnia informacji w kontekście diagnozy oka.


➡️Jeżeli znasz już irydologię i czujesz, że warto potwierdzić informacje z tęczówki dodatkowymi znakami w twardówce...

➡️ Jeśli szukasz prostej diagnozy funkcjonalnej organizmu, która szybko odpowiada na obecność czynników drażniących i kojących w ciele - bez potrzeby operowania jakimkolwiek profesjonalnym sprzętem...

➡️ Jeśli pasjonuję Cię spoglądanie ludziom w oczy i chcesz mieć z zasięgu umiejętność odkrywania tajemnic ciała poprzez spojrzenie na twardówkę oka...


Zapraszam Cię na szkolenie z zakresu analizy sklerologicznej, stanowiące uzupełnienie merytoryczne wiedzy z irydologii i razem z częścią I i II szkolenia irydologicznego, stanowi całościowe spojrzenie diagnostyczne z analizy oka.


Dowiedz się więcej:

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

BLOG ZOSTAŁ PRZENIESIONY

BLOG ZOSTAŁ PRZENIESIONY NA STRONĘ https://kursy.aureladaktera.com/ w zakładkę BLOG AURELA DAKTERA

Yorumlar


bottom of page